Life Style

Najlepsze prezenty na Mikołajki. Oto nasze TOP 5

Wychodząc z domu, odczuwasz coraz większy chłód, a w radiu zaczynają grać świąteczne piosenki. To znak, że zbliżają się Mikołajki, które rozpoczną czas oczekiwania na te najważniejsze grudniowe święta – Boże Narodzenie. Z tego prostego powodu, że na krótki moment w roku przypada aż tyle okazji do obdarowywania bliskich, może nam brakować ciekawych pomysłów na prezenty. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę najlepszych propozycji Mikołajkowych, abyś mógł się zainspirować i zaskoczyć ukochaną osobę oryginalnym podarkiem.

Przygoda w parku trampolin

Zastanawiasz się, jaki będzie najlepszy prezent dla niego? Jeżeli Twój chłopak jest aktywną osobą, która uwielbia dobrą zabawę, podaruj mu przygodę w parku trampolin! Taka atrakcja ma niewygórowaną cenę, dzięki czemu możesz nawet zdecydować się na zrealizowanie pomysłu we dwoje. Popołudnie spędzone w parku trampolin będzie nie tylko sposobem na wprowadzenie odrobiny ruchu do swojego dnia, ale też dostarczy wam mnóstwa wrażeń. Możecie razem poćwiczyć różnego rodzaju akrobacje, skoki czy salta, a to wszystko w świetnej atmosferze. Niektóre obiekty mają również na swoim terenie kawiarnię, dzięki czemu po udanej przygodzie będziecie mogli razem napić się kawy i miło zakończyć randkę. 

Escape room

Jedną z bardziej popularnych atrakcji jest w ostatnim czasie escape room. To rodzaj gry zespołowej, która polega na zamknięciu kilku osób w tajemniczym pokoju wypełnionym zagadkami. Grupa ma godzinę na rozwiązanie wszystkich łamigłówek, aby odnaleźć finałową wskazówkę, a co za tym idzie, klucz do drzwi wyjściowych. Atrakcja tego typu będzie idealnym prezentem dla osób uwielbiających adrenalinę, gdyż w escape room’ie trzeba działać pod presją czasu. Niektóre pokoje tematyczne potrafią być też odrobinę przerażające, więc miłośnicy horrorów także będą zadowoleni! Przed kupnem vouchera sprawdź różne lokalizacje i dowiedz się, jakie pokoje tematyczne można znaleźć w poszczególnych miejscach. Jeżeli Twój chłopak jest fanem Sherlocka Holmesa, z pewnością ucieszy się na zaproszenie do pokoju z wątkiem detektywistycznym. Możecie również wybrać się razem do takiego miejsca, aby przeżyć wspólną przygodę i sprawdzić, czy potraficie współpracować ze sobą w tak wymagających warunkach!

Degustacja piwa

Jeżeli bliska Ci osoba jest smakoszem dobrych trunków, możesz jej podarować degustację piwa. To dość oryginalna forma prezentu – najbardziej rozpowszechnione były dotychczas degustacje wina, jednak rzemieślnicze piwo staje się coraz bardziej popularne i doceniane wśród wielu osób. Taka degustacja trwa kilka godzin, a podczas spotkania każdy uczestnik dowie się szczegółów na temat procesu warzenia piwa. Następnie odbywa się część praktyczna – na szczęście nie trzeba mieć doświadczenia w degustowaniu rozmaitych smaków, gdyż prowadzący wytłumaczy wszystkim uczestnikom, na co zwracać uwagę. Możesz z powodzeniem wręczyć taki prezent swojemu chłopakowi, który od zawsze interesował się warzeniem piwa. Podczas spotkania Twój ukochany nauczy się rozpoznawać poszczególne nuty smakowe trunków, co z pewnością dostarczy mu nowych, intensywnych wrażeń!

Jazda gokartem

Szukasz idealnego prezentu dla osoby, która uwielbia adrenalinę? Wszyscy wiemy, jak trudno jest zaskoczyć nieustraszonego partnera. Jeżeli chcesz mu zapewnić moc wrażeń, zdecyduj się na voucher na jazdę gokartem. Twój chłopak przeżyje niesamowitą przygodę na profesjonalnym torze kartingowym. Będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia pojazdu w trudnych warunkach, a na szkoleniu poprzedzającym przejażdżkę pozna wszystkie tajniki tego sportu. To właśnie w takich miejscach szkolą się początkujący kierowcy Formuły 1!

Nauka jazdy konnej

Oryginalnym pomysłem na prezent może też być voucher na naukę jazdy konnej. To niezbyt popularny sport, gdyż wymaga ogromnej odwagi i sprawności fizycznej. Jeżeli bliska Ci osoba kocha zwierzęta i chciałaby nauczyć się z nimi pracować, taki podarek będzie strzałem w dziesiątkę. Sam kontakt z tak pięknym zwierzęciem, jak koń, jest wyjątkowym przeżyciem, a jazda kłusem czy galopem to już moc wrażeń! Wybierz tę propozycję, jeśli chcesz zaskoczyć ukochanego lub ukochaną; może akurat takim prezentem pomożesz odkryć nową pasję w te święta?